Tim daje dobre rady na temat wdzięczności i uzdrowienia.


"Co słychać? Tu Tim, z www.Sobernation.com. Rozpoczynamy serię wideo, w której co tydzień, lub co dwa tygodnie, lub jakkolwiek długo będziemy to robić, będziemy rozmawiać z różnymi ludźmi z różnych perspektyw, różnymi ekspertami w dziedzinie odzyskiwania i poruszać różne tematy, abyśmy mogli uzyskać kilka różnych punktów widzenia.

Tam gdzie zamierzamy zacząć, ponieważ ja mam zamiar to zacząć, moim ulubionym tematem do rozmowy jest zdecydowanie wdzięczność, ponieważ kiedy myślę o wdzięczności zawsze myślę o perspektywie.

Możesz wziąć jakąś sytuację i spojrzeć na nią z punktu widzenia wszystkich rzeczy, których nie masz, a możesz wziąć tę samą sytuację i spojrzeć na nią z punktu widzenia wszystkich rzeczy, które masz i to całkowicie zmienia twoją perspektywę na życie i perspektywę w zależności od tego jak ją postrzegasz.

Więc wdzięczność, myślę, że to jest naprawdę to, o co chodzi. Myślę, że to dlatego mówi się, że wdzięczny nałogowiec nie podniesie się, ponieważ jest on szczęśliwy i zadowolony ze wszystkiego co ma i jest w stanie dostrzec pozytywne strony i jest w stanie docenić to co ma.

Bez względu na to, gdzie jesteś w życiu, możesz nie mieć wszystkiego, co chcesz, ale zawsze masz więcej niż ktoś inny i jest ktoś inny z mniej niż ty, który jest wdzięczny za to, co dostał.

Więc jestem zdecydowanie zainteresowany, aby usłyszeć twój punkt widzenia chłopaków. Nie zapomnijcie zostawić swoich wzmianek w komentarzach chcę usłyszeć co macie do powiedzenia. Zamierzamy to zacząć, zobaczymy jak to gówno pójdzie. Więc... jak mówiłem nazywam się Tim. Sobernation.com. Czekam na waszą odpowiedź."

Autor