15 letnie doświadczenie

Całodobowe wsparcie +48 510 280 121

Ostrzeżenie

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać wpisy. Zaloguj się.

Zyga: Pozdrawiam całą kadrę
Witam Piotra S. na początku dziękuję za przywrócenie mi wiary w to, że można żyć bez alkoholu i narkotyków. Pozdrawiam całą kadrę i personel medyczny oraz Lenkę oraz p. Grzegorza oraz p. Jolę. Do zobaczenia na sesji zapobiegania nawrotom.

niedziela, 08, październik 2017
Kasia: jestem czysta
Witam, jestem byłą pacjentką MedJolu i jestem czysta. Hura!!! To ,że mam kochającą mnie rodzinę zawdzięczm calej kadrze (Piotr S. mocno ściskam). Chyba , że właśnie to jest jego celem. Wpadnę niedługo na wekend żeby naładować akumulatory.

wtorek, 03, październik 2017
Krzysztof: Dzięki, dzięki!!!
Obchodzę teraz swoją szczęśliwą następną miesięcznicę. Dzielę się więc swoją radością ze wszystkimi, którzy będą to czytać. Ja i cała moja rodzina jesteśmy wdzięczni wspaniałej kadrze oraz całemu personelowi.

sobota, 30, wrzesień 2017
Gertruda: Pozdrawiam serdecznie!
Pozdrowienia dla Piotra Strojnowskiego, Piotra Bartoszewicza i całego personelu. Bardzo dobry ośrodek-świetni terapeuci. Zmieniłam myślenie i stwierdziłam ,że dużo mi pomógł pobyt w tym ośrodku.

piątek, 22, wrzesień 2017
Przemek: Żyję bez amfetaminy...
Sięgałem pomocy w różnych ośrodkach począwszy od monaru kończąc na oddziałach psychiatrycznych. Moja Żona pewnego dnia natrafiła na stronę ośrodka MedJol zadzwoniła i jeszcze tej samej nocy po moim powrocie z melanżów - siłą wrzuciła mnie do samochodu. Przyjechaliśmy na miejsce krótka i rzeczowa rozmowa z szefem terapeutów Piotrem Strojnowskim, zostałem. To w MedJolu zrozumiałem jak żyć bez uzależnień. Dopiero tutaj zrozumiałem w czym tkwi problem i w jaki sposób mogę go rozwiązać. nauczyłem się żyć na nowo bez narkotyków, alkoholu - Piotr (Struna :-)) oraz inni terapeuci pokazali mi jak we właściwy sposób mam wykorzystywać swój czas w sposób aktywny. Dziękuję żonie, że przywiozła mnie do MedJolu.

niedziela, 17, wrzesień 2017
Paweł: Wreszcie żyję!!!! :-)
Pozostaje powiedzieć ufff i podziękować całemu zespołowi Ośrodka MedJol za pokazanie nowej drogi. Dzięki Wam moje życie zmierza w dobrym kierunku. Pozdrawiam i dziękuję za pracę włożoną w moje wyleczenie !!!

czwartek, 14, wrzesień 2017
Powered by Phoca Guestbook

Nasze Atuty

 • Bezpieczeństwo

  Jesteśmy legalnie działającym ośrodkiem wpisanym do Rejestru Podmiotów Leczniczych pod numerem: 000000025095.

 • Specjaliści

  Nasz zespół stanowią lekarze różnych specjalizacji w tym anestezjolodzy, toksykolodzy, psychiatrzy oraz wykwalifikowane pielęgniarki.

 • Wysokie Standardy

  Lata doświadczenia i wykwalifikowana kadra są gwarantem naszej skuteczności, a jej dowodem – tysiące zdrowych pacjentów i liczne certyfikaty.

 • Dostępność 24h

  Jesteśmy do dyspozycji o każdej porze dnia i nocy­ w każdej chwili możesz się z nami skontaktować

 • kompleksowe badania

  Szczegółowa diagnostyka, wykonywana przez certyfikowane laboratorium pozwala lekarzowi na opracowanie indywidualnej procedury detoksu.

 • Dowozimy pacjentów

  Na życzenie możliwy jest transport komfortowym samochodem przy zachowaniu pełnej dyskrecji

 • Trzeźwość

  Jako jedyni w Polsce przyjmujemy Klientów znajdujących się pod wpływem wszelkich środków odurzających.

 • Komfortowe warunki

  Dzięki komfortowym warunkom i domowej, pełnej ciepła i zrozumienia atmosferze, skorzystanie z naszych usług będzie nie tylko pierwszym krokiem ku trzeźwości, ale także szansą na wyciszenie i pełen relaks.

 • 100% anonimowości

  Dyskrecję uznajemy za podstawowy warunek naszej pracy, zapewniający poczucie bezpieczeństwa i spokój pacjentom naszego ośrodka.

  Zacznij
  nowe życie!

  Działamy w trosce o Twoje zdrowie

  Traktujemy każdego pacjenta indywidualnie, planując razem z nim program świadczeń medycznych. Gwarantujemy pełną dyskrecję w trakcie całego procesu diagnostycznego oraz pobytu w ośrodku. Oferujemy także dojazd po Pacjenta nieoznakowanym samochodem w pełnej krasie anonimowości.

  Nie zwlekaj z podjęciem decyzji... To jest walka o życie Twoje lub Twojej bliskiej osoby! My potrafimy Tobie skutecznie pomóc.

  Leczenie Uzależnień

  Skorzystaj ze wsparcia ośrodka terapii!

  Gwarantujemy pełną dyskrecję w trakcie całego procesu diagnostycznego oraz pobytu w ośrodku.
  Oferujemy dojazd po Pacjenta nieoznakowanym samochodem.