15 letnie doświadczenie

Całodobowe wsparcie +48 510 280 121

Ośrodek Terapii Uzależnień - Leczenie Uzależnień

Terapia ambulatoryjna

"Terapia uzależnień z dojazdem do ośrodka. Podstawą terapii jest założenie, że każdy człowiek posiada wewnętrzne zasoby, których odpowiednie wykorzystanie pozwoli mu wrócić do zdrowia psychicznego i dobrego funkcjonowania w społeczeństwie. Jesteśmy po to, by pomóc ci znaleźć te zasoby i pokazać, w jaki sposób z nich czerpać.“

Terapia uzależnień w formie ambulatoryjnej, skierowana jest dla osób, które z różnych przyczyn nie posiadają możliwości skorzystania z terapii stacjonarnej. Leczenie ambulatoryjne to terapia z dojazdem do ośrodka. Aby skutecznie uczestniczyć w terapii ambulatoryjnej, należy posiadać umiejętności utrzymywania abstynencji, mieć siłę, żeby odmawiać pokusom, oraz posiadać wiedzę rozpoznawania i radzenia sobie z głodem danego uzależnienia. Terapia ma dość wygodną formę dla osób pracujących, ponieważ spotkania grup terapeutycznych często odbywają się w godzinach wieczornych. Terapia ambulatoryjna osób uzależnionych opiera się w dużej mierze na takim integrowaniu podejść i modeli teoretycznych, by w praktyce uzyskać readaptację społeczną, która będzie zgodna z wyobrażeniami i gotowością pacjentów do wszelkich zmian w swoim życiu.


Terapia Stacjonarna

Leczenie uzależnień w formie terapii stacjonarnej, cechuje się najwyższym stopniem skuteczności.
90% Pacjentów po odbyciu leczenia uzaleznień w formie terapii stacjonarnej zachowuje trwałą abstynencję!
Program stacjonarny składa się z dwóch etapów trwających łącznie 8 tygodni

Nasze Atuty

 • Bezpieczeństwo

  Jesteśmy legalnie działającym ośrodkiem wpisanym do Rejestru Podmiotów Leczniczych pod numerem: 000000025095.

 • Specjaliści

  Nasz zespół stanowią lekarze różnych specjalizacji w tym anestezjolodzy, toksykolodzy, psychiatrzy oraz wykwalifikowane pielęgniarki.

 • Wysokie Standardy

  Lata doświadczenia i wykwalifikowana kadra są gwarantem naszej skuteczności, a jej dowodem – tysiące zdrowych pacjentów i liczne certyfikaty.

 • Dostępność 24h

  Jesteśmy do dyspozycji o każdej porze dnia i nocy­ w każdej chwili możesz się z nami skontaktować

 • kompleksowe badania

  Szczegółowa diagnostyka, wykonywana przez certyfikowane laboratorium pozwala lekarzowi na opracowanie indywidualnej procedury detoksu.

 • Dowozimy pacjentów

  Na życzenie możliwy jest transport komfortowym samochodem przy zachowaniu pełnej dyskrecji

 • Trzeźwość

  Jako jedyni w Polsce przyjmujemy Klientów znajdujących się pod wpływem wszelkich środków odurzających.

 • Komfortowe warunki

  Dzięki komfortowym warunkom i domowej, pełnej ciepła i zrozumienia atmosferze, skorzystanie z naszych usług będzie nie tylko pierwszym krokiem ku trzeźwości, ale także szansą na wyciszenie i pełen relaks.

 • 100% anonimowości

  Dyskrecję uznajemy za podstawowy warunek naszej pracy, zapewniający poczucie bezpieczeństwa i spokój pacjentom naszego ośrodka.

  Zacznij
  nowe życie!

  Działamy w trosce o Twoje zdrowie

  Traktujemy każdego pacjenta indywidualnie, planując razem z nim program świadczeń medycznych. Gwarantujemy pełną dyskrecję w trakcie całego procesu diagnostycznego oraz pobytu w ośrodku. Oferujemy także dojazd po Pacjenta nieoznakowanym samochodem w pełnej krasie anonimowości.

  Nie zwlekaj z podjęciem decyzji... To jest walka o życie Twoje lub Twojej bliskiej osoby! My potrafimy Tobie skutecznie pomóc.

  Leczenie Uzależnień

  Skorzystaj ze wsparcia ośrodka terapii!

  Gwarantujemy pełną dyskrecję w trakcie całego procesu diagnostycznego oraz pobytu w ośrodku.
  Oferujemy dojazd po Pacjenta nieoznakowanym samochodem.