15 letnie doświadczenie

Całodobowe wsparcie +48 510 280 121

Ośrodek Leczenia Uzależnień - Terapia Uzależnień

Terapia uzależnienia od narkotyków
Leczenie narkomanii - leczenie uzależnienia od narkotyków

"Modelem leczenia uzależnienia od narkotyków w naszym ośrodku jest terapia indywidualna i grupowa, natomiast procedura medyczna wspomaga psychoterapię uzależnienia i jest ukierunkowana na leczenie zespołów abstynencyjnych oraz równoległe farmakologiczne wsparcie procesu terapii uzależnienia. Leczenie uzależnienia od narkotyków w naszym ośrodku oparte jest na podejściu humanistycznym oraz poznawczo - behawioralnym.“

Uzależnienie od narkotyków jest chorobą chroniczną – czyli nieuleczalną. Może ona dotknąć każdą osobę, która eksperymentuje ze środkami zmieniającymi świadomość. Leczenie narkomanii poprzez terapię, przyczyni się do uwolnienia większości przykrych konsekwencji, wynikających z nadużywania substancji psychoaktywnych. Należy mieć świadomość tego, że każdy z narkotyków uzależnia na swój własny sposób. Stopień uzależnienia może więc być odmienny u poszczególnych osób, pamiętaj jednak o tym, że nawet z największego nałogu można wyjść obronną ręką. Terapia w MedJol dostosowywana jest do Twoich indywidualnych potrzeb. Dzięki temu możesz liczyć na duże zmiany i pozytywne efekty leczenia. W centrum medycznym MedJol, możesz mieć do czynienia nie tylko z terapią uzależnień, ale także z detoksykacją, farmakoterapią, czy też wsparciem grupy i terapeuty.

Terapia obdarzy Cię szansą na nowe, często znacznie lepsze życie. Nie dopuść więc do tego, by uzależnienie od narkotyków zniszczyło Twoją osobę i wszystko to co jest dla Ciebie najważniejsze.

Tags: terapia uzależnień, leczenie uzależnień, narkomania, uzależnienie od narkotyków, terapia narkotykowa, leczenie narkomanii, terapia narkomana, leczenie narkomana, leczenie uzależnienia od narkotyków

Nasze Atuty

 • Bezpieczeństwo

  Jesteśmy legalnie działającym ośrodkiem wpisanym do Rejestru Podmiotów Leczniczych pod numerem: 000000025095.

 • Specjaliści

  Nasz zespół stanowią lekarze różnych specjalizacji w tym anestezjolodzy, toksykolodzy, psychiatrzy oraz wykwalifikowane pielęgniarki.

 • Wysokie Standardy

  Lata doświadczenia i wykwalifikowana kadra są gwarantem naszej skuteczności, a jej dowodem – tysiące zdrowych pacjentów i liczne certyfikaty.

 • Dostępność 24h

  Jesteśmy do dyspozycji o każdej porze dnia i nocy­ w każdej chwili możesz się z nami skontaktować

 • kompleksowe badania

  Szczegółowa diagnostyka, wykonywana przez certyfikowane laboratorium pozwala lekarzowi na opracowanie indywidualnej procedury detoksu.

 • Dowozimy pacjentów

  Na życzenie możliwy jest transport komfortowym samochodem przy zachowaniu pełnej dyskrecji

 • Trzeźwość

  Jako jedyni w Polsce przyjmujemy Klientów znajdujących się pod wpływem wszelkich środków odurzających.

 • Komfortowe warunki

  Dzięki komfortowym warunkom i domowej, pełnej ciepła i zrozumienia atmosferze, skorzystanie z naszych usług będzie nie tylko pierwszym krokiem ku trzeźwości, ale także szansą na wyciszenie i pełen relaks.

 • 100% anonimowości

  Dyskrecję uznajemy za podstawowy warunek naszej pracy, zapewniający poczucie bezpieczeństwa i spokój pacjentom naszego ośrodka.

  Zacznij
  nowe życie!

  Działamy w trosce o Twoje zdrowie

  Traktujemy każdego pacjenta indywidualnie, planując razem z nim program świadczeń medycznych. Gwarantujemy pełną dyskrecję w trakcie całego procesu diagnostycznego oraz pobytu w ośrodku. Oferujemy także dojazd po Pacjenta nieoznakowanym samochodem w pełnej krasie anonimowości.

  Nie zwlekaj z podjęciem decyzji... To jest walka o życie Twoje lub Twojej bliskiej osoby! My potrafimy Tobie skutecznie pomóc.

  Leczenie Uzależnień

  Skorzystaj ze wsparcia ośrodka terapii!

  Gwarantujemy pełną dyskrecję w trakcie całego procesu diagnostycznego oraz pobytu w ośrodku.
  Oferujemy dojazd po Pacjenta nieoznakowanym samochodem.