15 letnie doświadczenie

Całodobowe wsparcie +48 510 280 121

Ośrodek Leczenia Uzależnień

Warto wiedzieć - problemy z lekami

"W naszym przekonaniu uzależnienie jest niezawinione, a wynika z doświadczeń życiowych i niezabezpieczonych potrzeb... Kilka słów o uzależnieniu od leków“

Leczenie lekomanii – Terapia uzależnionego od leków

Ośrodek Leczenia Uzależnień - Terapia Uzależnień

Leczenie lekomanii – Terapia uzależnienia od leków

"Uzależnienie od leków, czyli lekomania to bardzo poważne i niebezpieczne schorzenie. Nadużywanie substancji nasennych, uspokajających, przeciwbólowych, dopingujących, euforyzujących, a także hormonalnych niesie ze sobą negatywne konsekwencje dla zdrowia. Lekomania prowadzi do stopniowego wyniszczenia organizmu, a jego prawidłowe funkcjonowanie jest uniemożliwione. Większość nadużywanych leków to benzodiazepiny.“

Czytaj dalej

Lekomania – Kilka słów o uzależnieniu od leków

Ośrodek Leczenia Uzależnień - Terapia Uzależnień

Lekomania – Kilka słów o uzależnieniu od leków

"Lekomania to uzależnienie od leków, które w konsekwencji prowadzi do fizycznych i psychicznych zmian osoby uzależnionej, odczuwającej stałą potrzebę zażywania określonego leku. Znaczącą cechą zależności lekowej jest nieodparta potrzeba zażywania leku, a w rezultacie wytworzenia się takiego zachowania, którego głównym celem jest poszukiwanie pożądanego leku za wszelką cenę.“

Czytaj dalej

Terapia uzależnienia od leków

Ośrodek Leczenia Uzależnień - Terapia Uzależnień

Terapia uzależnienia od leków
leczenie lekomanii - leczenie uzależnienia od leków

"Modelem leczenia uzależnienia od leków w naszym ośrodku jest psychoterapia indywidualna i grupowa, natomiast procedura medyczna wspomaga psychoterapię uzależnienia i jest ukierunkowana na leczenie zespołów abstynencyjnych oraz równoległe farmakologiczne wsparcie procesu terapii uzależnienia. Leczenie lekomanii w naszym ośrodku oparte jest na podejściu humanistycznym oraz poznawczo - behawioralnym. “

Czytaj dalej

Nasze Atuty

 • Bezpieczeństwo

  Jesteśmy legalnie działającym ośrodkiem wpisanym do Rejestru Podmiotów Leczniczych pod numerem: 000000025095.

 • Specjaliści

  Nasz zespół stanowią lekarze różnych specjalizacji w tym anestezjolodzy, toksykolodzy, psychiatrzy oraz wykwalifikowane pielęgniarki.

 • Wysokie Standardy

  Lata doświadczenia i wykwalifikowana kadra są gwarantem naszej skuteczności, a jej dowodem – tysiące zdrowych pacjentów i liczne certyfikaty.

 • Dostępność 24h

  Jesteśmy do dyspozycji o każdej porze dnia i nocy­ w każdej chwili możesz się z nami skontaktować

 • kompleksowe badania

  Szczegółowa diagnostyka, wykonywana przez certyfikowane laboratorium pozwala lekarzowi na opracowanie indywidualnej procedury detoksu.

 • Dowozimy pacjentów

  Na życzenie możliwy jest transport komfortowym samochodem przy zachowaniu pełnej dyskrecji

 • Trzeźwość

  Jako jedyni w Polsce przyjmujemy Klientów znajdujących się pod wpływem wszelkich środków odurzających.

 • Komfortowe warunki

  Dzięki komfortowym warunkom i domowej, pełnej ciepła i zrozumienia atmosferze, skorzystanie z naszych usług będzie nie tylko pierwszym krokiem ku trzeźwości, ale także szansą na wyciszenie i pełen relaks.

 • 100% anonimowości

  Dyskrecję uznajemy za podstawowy warunek naszej pracy, zapewniający poczucie bezpieczeństwa i spokój pacjentom naszego ośrodka.

  Zacznij
  nowe życie!

  Działamy w trosce o Twoje zdrowie

  Traktujemy każdego pacjenta indywidualnie, planując razem z nim program świadczeń medycznych. Gwarantujemy pełną dyskrecję w trakcie całego procesu diagnostycznego oraz pobytu w ośrodku. Oferujemy także dojazd po Pacjenta nieoznakowanym samochodem w pełnej krasie anonimowości.

  Nie zwlekaj z podjęciem decyzji... To jest walka o życie Twoje lub Twojej bliskiej osoby! My potrafimy Tobie skutecznie pomóc.

  Leczenie Uzależnień

  Skorzystaj ze wsparcia ośrodka terapii!

  Gwarantujemy pełną dyskrecję w trakcie całego procesu diagnostycznego oraz pobytu w ośrodku.
  Oferujemy dojazd po Pacjenta nieoznakowanym samochodem.