Popularne narkotyki uliczne w Teksasie

Dla mieszkańców Teksasu, którzy używają narkotyków ulicznych i potrzebują rehabilitacji narkotykowej, Houston i inne duże miasta oferują wiele możliwości leczenia. Narkotyki uliczne występują w różnych formach i są używane przez ludzi w różnym wieku i o różnym pochodzeniu etnicznym, aby się naćpać lub uśmierzyć ból fizyczny lub emocjonalny. Jeśli używasz alkoholu lub innych narkotyków przez dłuższy czas, możesz mieć wrażenie, że nie ma żadnej nadziei na trzeźwe życie.

Najczęściej używane narkotyki uliczne w Teksasie

Dane zebrane przez National Institute on Drug Abuse wskazują, że istnieje kilka narkotyków, które są często używane wśród Teksańczyków. Nielegalne narkotyki często dostają się do stanu z Meksyku przez miasta takie jak Brownsville, El Paso i Laredo, a także inne małe miasteczka wzdłuż granicy. Marihuana i konopie indyjskie należą do najpopularniejszych narkotyków ulicznych w Teksasie, ale są też inne nielegalne narkotyki, które mają bardziej niebezpieczne skutki zdrowotne. Syntetyczne kannabinoidy, które są coraz częściej używane, ponieważ nie można ich zidentyfikować na testach narkotykowych, są szczególnie atrakcyjne dla osób przebywających na zwolnieniu warunkowym lub wszystkich innych, którzy mogą być monitorowani za pomocą testów narkotykowych. Narkotyki te są niebezpieczne i mogą wywoływać objawy, które obejmują halucynacje, urojenia, problemy z oddychaniem, pobudzenie i inne problemy. Używanie kokainy i crack kokainy wydaje się być w spadku w Teksasie, ale szybko rosnący problem jest użycie heroiny, zwłaszcza wśród nastolatków i młodych dorosłych. Czarna heroina smoła jest sprzedawany w baggies lub balonów na rogach ulic, co jest podobne do tego, jak crack kokainy jest sprzedawany. Dostawy heroiny rosną, podczas gdy koszty spadają. Większość osób uzależnionych od heroiny, które rozpoczynają leczenie w Teksasie, raczej wstrzykuje heroinę czarną smołę niż ją pali. W Teksasie obserwuje się również wzrost użycia silnej metamfetaminy P2P produkowanej w Meksyku, co odwraca spadek użycia metamfetaminy zaobserwowany po wprowadzeniu zakazu sprzedaży dużych ilości pseudoefedryny. Płynne metamfetaminy są importowane do Teksasu, a następnie przerabiane na "lód".

Specjalistyczna rehabilitacja odwykowa w Houston, Dallas, Austin i innych miastach Teksasu

Niezależnie od wybranego narkotyku, gdy jesteś gotowy, aby rozważyć rehabilitację narkotykową, Houston, Dallas, Austin i inne miasta Teksasu oferują wiele różnych typów placówek leczniczych. Niektóre z nich są wyspecjalizowane w oparciu o wybrany narkotyk, podczas gdy inne mogą zaspokoić konkretną płeć lub inne indywidualne potrzeby. W przypadku leczenia odwykowego, jedną z opcji jest wejście do ośrodka zamkniętego, gdzie przejdziesz detoksykację, a następnie dowiesz się, co musisz zrobić, aby zacząć prowadzić trzeźwe życie. Inne opcje obejmują intensywne leczenie ambulatoryjne i uczestnictwo w różnych grupach wsparcia. Porozmawiaj ze swoim lekarzem lub specjalistą od uzależnień, aby rozpocząć drogę do wyzdrowienia. Ważne jest, aby przyznać, że używanie ulicznych narkotyków jest zachowaniem, które w końcu zniszczy Twoje życie, jeśli jeszcze tego nie zrobiło. Kiedy przyznasz, że potrzebujesz pomocy, możliwe jest cieszenie się życiem na trzeźwo i bez uzależnienia od substancji. Źródło: National Institute on Drug Abuse: Substance Abuse Trends in Texas, czerwiec 2014 r. https://www.drugabuse.gov/sites/default/files/texas2014a.pdf

Autor